• fijnevakantie2019
  • toplente04
  • toplente02
  • 2017lente02
  • mooi1503
  • mooiberghemjeudesboules
  • zonondergang03

Het staat in de sterren, dé thriller; Grena gek van astrologie stelt zich voor!

Eind september opent de spraakmakende nachtclub Miss Diamond in openluchttheater Hoessenbosch. In de hoofdrol: 12 eigenzinnige showsterren. En wij stellen ze vast aan u voor, deze keer Grena. Grena zorgt ervoor dat alles in onze club op rolletjes verloopt. Met dank aan haar organisatietalent, ambitie en controledrang blijven onze shows sprankelen. Ook al gaat het achter de

schermen even wat minder: show must go on! Grena is de rechterhand van miss Diamond, de eigenaresse van onze club. En net als Diamond is Grena - zelf een Steenbok - gek van astrologie. Zij weet wat er in de sterren staat! Ontmoet Grena tijdens onze shows op 20, 21, 27 en 28 september. Reserveer uw tafel via www.hoessenbosch.nl.