• zomer2018top03
  • zomer2018top01
  • zomer2018top02
  • zomertop08
  • regenboog
  • zomertop06
  • zonondergang02

Leiders gezocht, Scouting Berghem daagt je uit !

Wij dagen je uit!  Scouting Berghem zoekt leiding voor verschillende leeftijdsgroepen. Elke week bieden we een gevarieerd programma aan onze jeugdleden. Twee keer per jaar organiseren we een weekend en in de zomervakantie een avontuurlijke kampweek. Daar kunnen we jouw hulp goed bij gebruiken! Ben jij 18 jaar of ouder en heb je zin en tijd om leiding te worden bij de bevers (5-7 jaar), welpen of shanti’s (7-10 jaar), young scouts (10-12 jaar), of scouts (12-15 jaar)? Meld je dan aan bij onze groepsbegeleiding

(Dit e-mailadres wordt beveiligd tegen spambots. JavaScript dient ingeschakeld te zijn om het te bekijken.).
Uiteraard mag je eerst een aantal weken proefdraaien, zelfs bij meerdere speltakken als je wilt.

Twijfel je nog? Neem een kijkje op onze website (www.scoutingberghem.nl),
facebookpagina (facebook.com/scoutingberghem),
of kom een keer kijken op een bijeenkomst. Maak dan wel eerst even een afspraak met de groepsbegeleiding. Tot dan!