• fijnevakantie2019
  • toplente04
  • toplente02
  • 2017lente02
  • mooi1503
  • mooiberghemjeudesboules
  • zonondergang03

't Brabants Buske raast mee met d’n urste Bèrgse Zeepkistenrace

’t Brabants Buske rijdt iedere zaterdag kris kras door de provincie Noord-Brabant, op zoek naar leuke evenementen, mooie verhalen en toevallige ontmoetingen. Dat levert verrassende, ontroerende en soms ook hilarische momenten op. Zo bepaalt Omroep Brabant iedere week waar hun mensen naartoe gaan om verhalen te halen. En zo’n leuk item hadden ze bij Berghem Bruist te pakken! De organisatie houdt zondag 20 september voor

de 25e keer Berghem Bruist. Deze jubileumeditie wordt extra speciaal, want d’n urste Bèrgse Zeepkistenrace wordt gehouden!

’t Brabants Buske was ook aanwezig tijdens het oefenen van de zeepkistenrace. En natuurlijk konden ze het niet laten om zelf ook met een zeepkist naar beneden te gaan. Dat ging zó hard dat onze fotograaf Klaas Ceelen niet eens de kans kreeg om het allemaal op de gevoelige plaat vast te leggen! 

En wat hebben ze allemaal gefilmd??? Ga maar eens kijken bij Omroep Brabant!

En d’n urste Bèrgse Zeepkistenrace? Die is zeker de moeite waard om te gaan bekijken. Morgen om 14.00 uur gaat de race van start bij Berghem Bruist.

Wie weet zie je straks wel een zeepkist voorbij komen die nóg harder gaat dan ’t Brabants Buske!

Foto's Klaas Ceelen