• fijnevakantie2019
  • toplente04
  • toplente02
  • 2017lente02
  • mooi1503
  • mooiberghemjeudesboules
  • zonondergang03

Rollators in de hoogste versnelling: concurrentie voor Max Verstappen!

Wat gebeurt er als je mensen die wat minder goed ter been zijn uitnodigt om samen een stukje te wandelen? Dan krijg je een gezellige en stoere club bij elkaar en beleef je een heerlijke ochtend! Even opletten op de weg, want de snelheid zat er goed in. Max Verstappen had er zomaar een

concurrent bij kunnen hebben! De groep liep richting het Bergse Bos, waar onderweg volop werd genoten van het mooie weer en elkaars gezelschap.

Natuurlijk was er tijd voor een welverdiende koffiepauze met iets lekkers erbij. Er werd gezellig bijgepraat en daarna ging de wandelclub weer verder.

Samen bewegen, gezellig kletsen en genieten van het buiten zijn: dat geeft voldoening. En met het zonnetje erbij kon de ochtend helemaal niet meer stuk! Tijdens de zomeractiviteiten van De Herfstzon zitten de senioren zeker niet stil. 

Meer leuke foto's van Willy Boeijen staan op... Rollator Wandeling - De Herfstzon Berghem