
Bergs koor treedt op bij bourgondisch Berghem

Komend weekend is de eerste editie van het evenement bourgondisch Berghem, hopelijk wordt het een blijvertje. De weersvooruitzichten zijn goed en ook wij hebben goede zin. Op zaterdagmiddag 16:00 uur treden wij op voor de gasten die de Pastorietuin komen bezoeken.
WIE WIJ ZIJN
Bijna 30 mensen uit Berghem en Oss die het leuk vinden om samen te zingen. We zijn onderdeel van de Muziekvereniging Berghem. Ons repertoire bestaat uit populaire nummers , veelal Nederlandstalig , voor een groot deel uit onze jeugd….. Ook recentere liederen EN ook enkele Engelstalige nummers EN enkele liedjes in het plaatselijk dialect zingen wij met veel plezier. We zijn op muzikaal groeipad , nu ook enkele meerstemmige en anderstalige nummers.
De leden hebben (bijna) allemaal grijze haren , maar zijn wel jong van geest zijn en hebben veel zin om te leren. Niet-grijze mensen zijn ook van harte welkom !
Ook erg belangrijk vinden wij de gezelligheid. Na afloop van de repetitie blijft (bijna) iedereen voor de na-zit , waarbij het soms over de muziek gaat , maar veelal over persoonlijke dingen. We delen lief en leed met elkaar , dat tekent de saamhorigheid.
De repetitie is op dinsdagavond van 20:00-21:30 uur in De Berchplaets.
Interesse : doe een keertje vrijblijvend mee met de repetitie , of bel / app ons
Het Bergs koor





