
Berghemse Fanny v.d. Heuvel organiseert landelijk twee 'come and trydagen' voor blindtennis

De Berghemse Fanny van den Heuvel is in oktober van 2024 benoemd tot Head of Medical, Health and Research van de International Blind Tennis Association (IBTA). Ze was al scheidsrechter voor het blindtennis, maar toen kwam de mogelijkheid voor deze belangrijke functie binnen het blindtennis in te vullen. Ze gaat op zoek naar tennisspelers, trainers en verenigingen, die blindtennis willen helpen ontwikkelen in Nederland. Ze heeft inmiddels al 'come and trydagen' voor blindtennis op poten gezet. Hieronder staat de uitnodiging.
Uitnodiging try-out dagen Blind en Slechtziende Tennis 22 en 23 februari 2025
Ben jij blind of slechtziend, en wil je tennis uitproberen? Of ben je een ouder die je kind wil laten kennismaken met deze toegankelijke sport? Wij nodigen je van harte uitvoor een van onze speciale try-out dagen voor blind en slechtziend tennis, geschikt voor alle leeftijden! Dus kom het GRATIS uitproberen!

Het spel
Blind en slechtziende tennis is een officiële sport, de snelst groeiende gehandicaptensport ter wereld.(bron: IBTA) Om het spel te kunnen spelen zijn de regels van tennis iets
aangepast waardoor het toegankelijk is gemaakt voor mensen met een visuele beperking.Het kan gespeeld worden op elk tennisveld of op een ander sportveld. Het spel wordt gespeeld met een speciale hoorbare bal. Spelers worden ingedeeld op basis van hun gezichtsvermogen B1 voor volledig blind, en B2-B4 voor slechtziend. Blind en slechtziende tennis wordt momenteel al gespeeld in 27 landen wereldwijd en wij willen dit samen uitrollen in Nederland. Het doel is om met een Oranjeteam naar het WK en de Paralympische Spelen van 2032 te gaan! De stichting BSTN die vanaf eind januari bestaat gaat zich ook richten op toernooien in binnen -en buitenland.
Blind en slechtziende tennis is voor iedereen. Of je nu jong of oud bent, ongeacht welk niveau. Gewoon voor de lol of voor de fanatiekeling, het is allemaal mogelijk.
Details van de try-out dagen:
Datum: zaterdag 22-2-2025
Tijd: B1 spelers(volledig blind) en 14.00 – 18.00
B2-B4 spelers(slechtziend) 14.00-18.00
Locatie: Sporthal Zuideinderpark
Rooiseheide 10, 5481 SG Schijndel
Bereikbaar via OV en met auto.
er is een café aanwezig voor versnaperingen
Datum: zondag 23-2-2025
Tijd: B1 spelers(volledig blind) 11.30 -13.30
B2-B4 spelers(slechtziend) 14.00-16.00
Locatie: Sportcentrum VU
Uilenstede 100
1183 AM Amstelveen
Bereikbaar via OV en met auto.
Er is een café aanwezig voor versnaperingen
Wil je deel uitmaken van deze inspirerende dag? Meld je dan snel aan door een e-mail te sturen t.n.v. Fanny Dit e-mailadres wordt beveiligd tegen spambots. JavaScript dient ingeschakeld te zijn om het te bekijken. of t.n.v. Elise Dit e-mailadres wordt beveiligd tegen spambots. JavaScript dient ingeschakeld te zijn om het te bekijken.
Heb je specifieke vragen of behoeften? Neem gerust contact met ons op! We kijken ernaar uit om samen met jou een sportieve, leuke en leerzame dag te
beleven!
Met sportieve groet,
Blind en slechtziende tennis Nederland
Fanny van den heuvel
Elise Dolmans
Vrijwilligere scheidsrechters bij de IBTA Blind Tennis World Championships Italy 2024





