• fijnevakantie2019
  • toplente04
  • toplente02
  • 2017lente02
  • mooi1503
  • mooiberghemjeudesboules
  • zonondergang03

Vrijwilligers toveren verzonken steiger om tot nieuw visstekje

De visvijver aan de Waatselaarstraat in Berghem is een prachtig stukje natuur waar veel dorpsgenoten graag komen. Om die plek mooi en toegankelijk te houden, zetten vrijwilligers zich regelmatig in voor het onderhoud. Onlangs stond er een bijzondere klus op de planning. Een verzonken steiger werd uit het water gehaald door de vrijwilligers van D’n Bergse Vijver. Waar sommigen misschien

zouden kiezen om het hout af te voeren of weg te gooien, zagen de vrijwilligers juist kansen.

WhatsApp Image 2026 04 01 at 20.17.14

Het leek wel alsof er in het buitengebied een repair café actief was, want de steiger werd vakkundig opgeknapt. Wat eerst verloren leek, kreeg zo een tweede leven. Na het herstel werd de steiger opnieuw geplaatst bij de vijver.

Het resultaat mag er zijn: een mooi extra visstekje waar de vissers dankbaar gebruik van maken. Dankzij de inzet en creativiteit van de vrijwilligers blijft de visvijver een fijne plek voor iedereen.

WhatsApp Image 2026 04 01 at 20.35.40