
Adjudant krijgt unieke inkijk in (on)zin bij Oud-prinsen, dat is eigenlijk verboden!

Gisteren was het zo ver, de kavel 76 is ingewilligd! Bij de openbare veiling van Stichting Carnaval konden geïnteresseerden bieden op kavel 76. De hoogste bieder kon eenmalig deelnemen aan een jaarlijkse en hele belangrijke vergadering van de club van oud-prinsen. En dat was op zondag 1 juni! De hoogste bieder kon wel kijken en luisteren, maar over de inhoud en beslissingen van de (eigen)wijze mannen mogen geen details naar buiten gebracht worden.
De oud-prinsen vergaderen 1 keer per maand in het bruisende hart van Berghem 'De Berchplaets' en de hoogste bieder kreeg een VIP behandeling van het selecte en zeer diverse gezelschap. Alle oud-prinsen waren gekleed in het welbekende geel-witte outfit. Ze gaven hem een unieke inkijk in de (on)zin van dit samen komen.
De gelukkige was de adjudant van het Knollenrijk, Paul van der Heijden! Hij wist al in mei dat hij adjudant werd. Samen met Prins Henri d'n Urste regeren zij het Knollenrijk in 2024-2025. In oktober was de openbare veiling van Stichting Carnaval Berghem met onder andere deze unieke kavel. Die moest Paul hebben! En dat lukte hem. In november was de prinsonthulling en werd hij adjudant. Gisteren mocht Paul de kavel inwilligen en kreeg hij in inkijk in de jaarlijkse vergadering van de oud-prinsen. En dat is eigenlijk verboden, een adjudant bij de jaarvergadering van de oud-prinsen! Paul had de oud-prinsen mooi te pakken.
Na de vergadering stond er een rondleiding bij het bedrijf van Paul, Spierings Vis, op de planning. Vervolgens was er 'afpilsen' en stond er een bbq klaar. De oud-prinsen denken lokaal, het vlees was boer Bart en Foodloods Oss. De bbq werd verzorgd door de vorige kavels nummers 88 en 44. De kavelkopers hadden de middag goed onder controle.
Adjudant Paul kreeg geen hesje. Hij handelde met voorkennis...